Зелена карта

КЕШ-БЕК 10%

"Зелена картка" - обов'язковий вид страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів, які виїжджають за межі України. Наявність поліса Зеленої карти контролюють при перетині кордону.

Ціна поліса «Зелена карта» залежить від типу транспортного засобу, терміну дії поліса Зеленої Карти та країни, до якої Ви плануєте візит.

У разі настання ДТП з вашої вини за полісом Зелена карта страхова компанія відшкодує збитки потерпілим у рамках встановлених лімітів країни перебування.

Поліс "Зелена карта" діє на території Австрія, Албанія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Боснія-Герцеговина, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ізраїль, Іран, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Люксембург, Македонія, Мальта, Марокко, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Туніс, Туреччина, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чеська Республіка, Швейцарія, Швеція, Естонія.


замовляйте поліс зеленої карти по тел.:

  • 38(097) 08-08-795
  • 38(066) 032-95-48
  • 38(063) 912-58-85
  • В разі настання ДТП закордоном:

  • Зафіксувати місто ДТП
  • Викликати поліцію та отримати довідку про обставини ДТП
  • У разі провини автомобіля, зазначеного в полісі зеленої картки, надати стороні, що потерла, реквізити договору (копію або фото поліса зеленої картки)
  • в строк до 15 дніб повідомити свою страхову компанію о настанні страхової події

ПАМ'ЯТКА СТРАХУВАЛЬНИКУ
Що потрібно робити власнику полісу «Зелена карта» в разі настання ДТП за кордоном?
1. Зафіксувати місце ДТП. Вам необхідно залишити транспортний засіб на місці події, включити аварійну світлову сигналізацію і виставити знак аварійної зупинки.
2. Викликати поліцію.
3. Отримати довідку поліції про обставини ДТП. Крім того, вимагайте копію протоколу. При складанні протоколу про ДТП, якщо ви не знаєте мови країни, в якій перебуваєте, поруч зі своїм підписом напишіть: "Мови не знаю" або "Мови не розумію".
Якщо наслідки ДТП є незначними, Вам можуть запропонувати оформити ДТП без участі поліції, шляхом заповнення спільної заяви учасників ДТП (Європротоколу).
У цьому випадку будьте уважні при заповненні Заяви (акту) про ДТП. Бланки даної заяви про ДТП ідентичні на всій території Євросоюзу в т.ч. України, але в кожній країні друкуються її державною мовою. Для Вашої зручності – на звороті цього додатку Ви знайдете український переклад АКТу.
У разі нерозуміння державної мови країни, де сталося ДТП, заповнити його можна українською мовою. Додатком до цього повідомлення має бути детальний опис аварії і перелік пошкоджень автомобіля внаслідок даного ДТП.
4. Зробити декілька фотографій місця ДТП, пошкоджень транспортних засобів учасників події.
5. У разі визнання страхувальника винним в ДТП, копія поліса "Зелена карта" віддається іншому учаснику ДТП (потерпілому). Ніколи не віддавайте оригінал "Зеленої карти". Якщо ж копії у вас немає, занесіть в протокол номер вашої картки або попросіть про це поліцейського. При можливості зробіть фотокопію даного сертифіката або порадьте зробити це потерпілому.
6. Протягом 15 днів сповістити свою страхову компанію про настання ДТП. Адреса і телефони страхової компанії, в якій застрахована ваша відповідальність, відзначені на страховому сертифікаті "Зелена карта", який в будь-якому випадку повинен залишатися у вас.
Додатково:
1. Якщо Страхувальник є винним в настанні ДТП
1.1. Слід прийняти до уваги:
Поліція країни, де сталась ДТП, має право:
- Вилучити у Вас одну копію „Зеленої Картки”;
- Скласти протокол про настання ДТП;
- Оштрафувати Вас як особу, відповідальну за вчинення ДТП.
1.2. При поверненні в Україну Страхувальник зобов’язаний:
а) Невідкладно повідомити про факт та обставини ДТП Страховика
б) Надати Страховику письмову заяву про настання ДТП із зазначенням даних про обставини події. Для подачі заяви про настання страхового випадку при собі слід мати документи:
- поліс „Зеленої картки”;
- копію протоколу про настання ДТП, складеного поліцією, або європротоколу (Повідомлення про ДТП), складеного учасниками події;
- реєстраційні документи забезпеченого транспортного засобу;
- посвідчення водія /тимчасовий талон;
- ідентифікаційні документи Страхувальника;
- дані про інших учасників ДТП;
- інші документи, що можуть бути пов’язані зі страхуванням та експлуатацією ТЗ

2. Якщо страхувальник є потерпілою стороною при ДТП
2.1. Рекомендовано:
Викликати представника страхової компанії особи, яка спричинила ДТП. Якщо це неможливо, то необхідно надати свій транспортний засіб для огляду представнику експертної установи або аварійному комісару.
2.2. Пам`ятайте:
- власники транспортних засобів країн Європи обов’язково страхують свою цивільну відповідальність та мають страхові поліси;
- якщо Ви не є винуватцем ДТП, не погоджуйтесь на штрафні санкції, оскільки сплата штрафу є ознакою визнання вини з Вашого боку;
- при підписанні протоколу чи Акту про ДТП ОБОВ’ЯЗКОВО зазначте свою не винуватість (можна українською мовою);
- шкоду, заподіяну Вам, компенсує страхова компанія, яка видала поліс винуватцю ДТП.